Dream massage chair

Posted on by Лилиана

Visa mer av Rotai massage chair på Facebook. Skönhet och Hälsa Hälsa Välbefinnande Massagefåtölj. Belding, MI. Omdömen Lämna ett omdöme om produkten eller ta del av omdömen från våra medlemmar, fristående experter och andra webbplatser. Lovely stay.

Rotai massage chair 4 juli kl. Who's gonna be the N0. Rotai dream massage chair chair. Skicka meddelande. Rotai massage chair 17 juni ·.

Spiral nedsänkt bågsvetsad stålrör. Produkt introduktion. När du vill njuta av en massage, tryck bara på knappen du använt för att spara just ditt unika program. Både dubbel massage för välmående och starkt lufttryck är exakta och unika egenskaper, som gör din massageupplevelse mer livlig och uppfriskande. Om du har ont i höft, ländrygg, rygg eller har en stel nacke ligger problemet i ryggraden. IWAO Dreamline använder internationellt ledande teknik, såsom 2D-skanning, som kan lokalisera massagepunkterna i förhållande till fräls oss ifrån kärleken din kroppslängd, från Fengchi-punkten i nacken, till Yongquan-punkten under foten — det är en förbindelse till mer än punkter i kroppen, och erbjuder på detta sätt en professionell och behaglig massage som löser upp spänningar i din kropp och ger dig en uppfriskande känsla.

Dreamline är skräddarsydd genom medicinska tester. Det intelligenta 2D-massagesystemet kombinerar professionella massagetekniker med massagestolens prestanda för att uppnå en mångdimensionell massage som eliminerar den trötthet du har ackumulerat dream massage chair en upptagen arbetsdag.

Män som misshandlar kvinnor76 %
Carla gee bondage63 %

Det vetenskapliga minuters massageprogrammet fokuserar på dina trötta och ömma områden, och ger en hälsosamt inverkan på hela kroppen. Den behagliga nack. Utformad för att lindra muskelsmärta och stelhet i synnerhet. Stretchar ryggen och löser upp muskler och ben samt lindrar trötthet.

Toys

Logga in Hyresgäst Inloggning Fastighetsägare Inloggning. Bokningstips Semesteridéer Annonsera din bostad här Dina fördelar Hyr ut effektivt. Se alla 36 foton. Fjällstuga sq. Omedelbar bekräftelse.

Inom kort kommer du att få nyheter om populära hotell, fantastiska erbjudanden och spännande resmål. Rotai massage chair 11 juni ·. Boendet gör allt för att ge sina gäster en bra upplevelse tack vare dess utmärkta service och bra priser.

Sovrum: 3. Sovplats: 7. Darlene Witham Annonsör sedan Språk: Engelska.

Lonely housewife personals

Bekvämligheter Ingår Luftkonditionering. Lämna ett omdöme om produkten eller ta del av omdömen från våra medlemmar, fristående experter och andra webbplatser.

Erbjudanden på Dream House - Bathtub Massage Chair Homestay (Rum i privatbostad), Luodong (Taiwan)

Det är det billigaste priset just nu av 1 jämförda butiker. Vi lagrar data om din användning i cookies. Genom fortsatt användning godkänner du detta. Rotai massage chair 17 februari ·. Rotai massage chair 12 februari ·.

Rotai massage chair 26 november ·.

Charleigh

Tiny massage chairShake your head. Rotai massage chair 21 november ·. Okej, jag förstår! Skönhet och Hälsa Hälsa Välbefinnande Massagefåtölj. FinnSpa Premion Från 17 kr till 17 kr. Jämför alla FinnSpa Massagefåtöljer.

Foto och video. FinnSpa Massagefåtölj Premion, svart Varianter 2 och butiksinfo. X70 L , X80 L Vilken massage som helst, kombinerad med en annan funktion som du och din familj gillar, kan sparas genom att använda M-minnesknapparna.

National Center for Traditional Arts. Luodong Forestry Culture Park. Chung Hsing Cultural and Creative Park. Varför boka med oss. Husdjur Husdjur accepteras inte. Mat och dryck Vatten på flaska Frukost på rummet Väldigt bra kaffe! Internet Gratis! Parkering Parkeringsmöjligheter Gatuparkering.

$10,000 massage chair

Wellness Massagestol. Allmänt Luftkonditionering Helt rökfritt Familjerum Rökfria rum. Incheckning Utcheckning Barn och sängar Barn från och med 12 års ålder tas emot av rum i privatbostad.

Dream Massage Chair Wave Inada Dream Inada 54Lq3jcSRA

Vuxen Äldre än 18 år. Kan använda en extrasäng på begäran. Babysängar finns dream massage chair tillgängliga. Åldergräns Minimiåldern för incheckning är Kort som tas emot på detta boende Dream House - Bathtub Massage Chair Homestay accepterar dessa kort och förbehåller sig rätten att tillfälligt reservera en summa innan ankomst.

Rökning Rökning är inte tillåtet. Fester Fester och evenemang är inte tillåtna.

3 comments